Про систему

Perenio – система для ефективного контролю будинка та офіса.

Наша система складається з двох частин:

  • програмної платформи;  
  • лінійки пристроїв, що підключаються.

 

Програмна платформа

В основі бренду Perenio – універсальна програмна система, яка дозволяє ефективно контролювати будинок та офіс.

Програмні рішення Perenio можуть використувати всі: власники квартир, приватних будинків, бізнес-центрів і офісів, товариства власників, комунальні господарства, супермаркети та невеликі крамниці, виробничі та логістичні компанії, адміністрація міста та сервісні служби. Систему можливо адаптувати для вирішення будь-яких завдань. Система передбачає тісну інтеграцію з різними комунальними та оперативними службами для швидкого реагування на можливі інциденти.

Система ефективного контролю будинка та офіса Perenio допомагає вирішувати різні задачі та проблеми: безпека житла, контроль доступу, пожежна безпека, контроль протікань, економії та витрат енергоресурсів тощо. При цьому вона повністю під контролем людини. Користувачі взаємодіють із платформою за допомогою мобільного додатку «Perenio: Smart Home and Office».

За допомогою системи Perenio можна включати і вимикати прилади, контролювати температуру, виявляти рух, факти відкриття дверей і вікон і т.д., що дозволяє, наприклад, відслідковувати відвідуваність магазина, оптимізувати логістику або виробничі процеси. Сценаріїв використання системи Perenio Smart дуже багато і з розвитком проекту їх кількість буде постійно збільшуватися.

 

Лінійка пристроїв Perenio

Пристрої Perenio, що підключаються до програмної платформи – друга частина інноваційного проекту з контролем будинка та офіса. Ми надаємо безліч пристроїв, які вирішують задачі будинках та офісах.

Наші інженери розробили безпечні та надійні датчики і прилади, які підключаються до інтелектуальної платформи Perenio і вирішують безліч завдань.

Ми фокусуємося на наступних напрямках:

  • безпека та контроль доступу (датчики руху і диму);
  • хмарне відеоспостереження (будь-які види візуального контролю);
  • збереження майна та мінімізація ризиків (датчики протікання).

У майбутньому ми плануємо розширити лінійку пристроїв, додавши електричні лічильники для економії електроенергії і витрат на використання газу.

 

Комунікації

Взаємодія приладів і програмної платформи забезпечується технологіями Wi-Fi і Zigbee.

Використання Wi-Fi дозволяє досягти стійкого зв'язку в великих офісах, крамницях або багатокімнатних житлових приміщеннях чи будинках. Зв'язок із Wi-Fi гарантує високу швидкість і стабільність передачі даних, що особливо актуально для приладів з потоковою передачею великого обсягу інформації.

Zigbee – один з найвідоміших мережевих протоколів для побудови інтелектуальних рішень щодо контролю будинка та офіса. Zigbee дозволяє створювати так звані самовідтворювані мережі, що особливо актуально при використанні великої кількості приладів. Ще одна перевага протоколу – забезпечення низького енергоспоживання мережевих пристроїв. Завдяки Zigbee пристрої лінійки Perenio не вимагають частої заміни елементів живлення.

 

Захист даних користувача

Система Perenio відповідає європейським вимогам щодо захисту даних користувача. У Європейському союзі розроблено загальний регламент щодо захисту даних (GDPR), який уніфікує законодавство в цій області та допомагає захистити інформацію користувачів від розголошення або неправомірного використання. Аналогічні норми і закони є практично в кожній державі.

Система Perenio розроблена з урахуванням повної відповідності вимогам міжнародних і локальних законодавчих актів, забезпечує гарантований рівень захисту інформації користувачів. Для країн, які вимагають локалізації серверів зберігання даних користувачів, така технічна реалізація забезпечується.

Дані, які користувачі Perenio вводять у додатку або система отримує і обробляє в процесі використання,  недоступні для розголошення або неправомірного використання. Робота системи забезпечується за дотриманням європейського регламенту GDPR (набирає чинності в травні 2018 року) і вимог локальних законодавчих актів щодо захисту персональних даних, правил їх обробки і зберігання.

 

Хмарні технології

Perenio IoT використовує хмарні технології для синхронізації та зберігання даних. Користувачі отримують доступ до захищених систем зберігання, які дозволяють безпечно зберігати дані та відеозаписи систем спостереження. Передбачена можливість інтеграції з іншими хмарними платформами.

Хмарні технології – безпечний і швидкий спосіб збору, обробки та зберігання даних. Крім цього, вони забезпечують віддалений доступ до даних із будь-якої точки світу.

 

Державний стандарт майбутнього

Системи контролю будинків та офісів входять у визначення стандарту майбутнього, який визначає зміну цілого набору показників в області будівництва і функціональних можливостей житлових і комерційних приміщень.

Європейські держави на рівні урядів прагнуть, щоб такі системи були представлені у всіх приміщеннях, незалежно від їх призначення або належності. Майбутнє полягає в доступності таких систем в кожному будинку, крамниці або офісі.

Система Perenio Smart вписується до стандарту майбутнього, так як забезпечує людину всіма необхідними можливостями для дистанційного контролю будинків та офісів і підвищує безпеку роботи та проживання.

 

Perenio – синергія технологій

Система Perenio – це технічна екосистема, яка адаптована для вирішення безлічі завдань як у бізнесі, так і в повсякденному житті.

Створюючи бренд Perenio, ми розробили зрозумілий і потрібний кожному споживачеві продукт, який змінить життя кожної людини.