Доставка та оплата

Способи оплати

При замовленні продукції через інтернет-магазин можливі наступні способи оплати:

  • Оплата готівкою або банківською картою при доставці замовлення кур'єром або у відділенні Нової Пошти. Доставку замовлень на території України здійснює компанія «Нова Пошта». Більш детальна інформація міститься на веб-сайті novaposhta.ua.
  • Оплати банківськими картами через систему прийому платежів АТ "ТАСкомбанк". Приймаються всі банківські карти Visa і MasterCard. Див. докладнішу інформацію на сайті tascombank.com.ua.

Передача платіжних реквізитів і даних через сайт Perenio IoT зашифровані. Крім того, Компанія робить значні заходи для забезпечення безпеки здійснення будь-якої операції.

Проте,  дійсним користувач погоджується, що операції, які здійснюються через Інтернет, можуть бути уразливі до перехоплення. Компанія Perenio IoT не несе відповідальності за будь-яке перехоплення, що може статися, або понесений збиток у результаті такої події, коли компанія Perenio вжила всіх можливих заходів для його запобігання.

 

Доставка

У даний час Інтернет магазин perenio.com.ua організовує доставку по всій території України. Вартість доставки включена у вартість товару.

Товар доставляється за адресою, вказаною вами під час оформлення замовлення. Доставка здійснюється в заявлений термін, але в будь-якому випадку, не пізніше 30 днів від дати розміщення замовлення.

Відстеження вашого замовлення

Компанія Perenio IoT пропонує систему повного відстеження та контролю всіх ваших замовлень. Номер відстеження та найменування кур'єрської компанії надаються в електронному листі з інформацією про відправку, який ви отримуєте від perenio.com.ua. Ви можете відстежити ваше замовлення на веб-сайті кур'єрської компанії «Нова Пошта»: novaposhta.ua.