Відкрито передзамовлення на розумні UV-лампи Perenio — вони дезінфікують поверхні та повітря

19 січня 2021

Чеський бренд Perenio виводить на ринок розумні продукти для очищення повітря і поверхонь — лінійку смарт-пристроїв для захисту від вірусів і бактерій. Це розумні ультрафіолетові лампи: стаціонарна UV Lightsaber і портативна UV-міні Indigo для віддаленої дезінфекції повітря і поверхонь в приміщенні. Вони підключаються та керуються через безкоштовний мобільний додаток Perenio Smart і вбивають мікроби та віруси за допомогою ультрафіолету й озону.

Комплект для дистанційної дезінфекції UV Lightsaber складається з UV-лампи та інтелектуальної розетки Power Link Wi-Fi для віддаленого керування пристроєм.

UV Lightsaber ефективно бореться зі шкідливими мікроорганізмами і вірусами в повітрі і на доступних поверхнях. Повна надійна дезінфекція приміщення площею 30 м2 відбувається за 30 хв.

Ультрафіолетове випромінювання і озон ефективно руйнують 99% патогенних мікробів і вірусів в повітрі і на поверхні. Обробка UV-лампою дозволяє прибрати цвіль в сирих приміщеннях, а також вбиває пилових кліщів на текстилі, меблях і килимах. Завдяки своїм окислювальним властивостям, озон усуває неприємні запахи. Після обробки приміщення підлягає обов'язковому провітрюванню.

Керування лампою здійснюється віддалено через безкоштовний мобільний додаток Perenio Smart Home, а також за допомогою голосових асистентів Amazon Alexa та Google Assistant. Додаток дозволяє віддалено запустити процес знезараження приміщення або встановити таймер на потрібний час.

У додатку передбачена можливість створювати власні сценарії і розклад для запуску дезінфекції в денний або нічний час, коли нікого немає вдома. Також користувач може керувати циклом роботи декількох ламп одночасно, об'єднавши їх в єдину систему.

UV-лампа Lightsaber підключається через розетку Power Link Wi-Fi, забезпечуючи 6000 годин роботи лампи або більше 12 000 циклів знезаражування.

UV Lightsaber підходить для використання у всіх приміщеннях в будинку для знезараження повітря і поверхонь меблів, килимів, текстилю і верхнього одягу. Пристрій можна встановити на стіну у ванній за допомогою набору кріплень, щоб запобігти поширенню цвілі, на кухні для обробки робочих поверхонь від хвороботворних бактерій, в спальні і вбиральні для обробки м'яких меблів, рушників, постільної білизни та одягу, для знищення пилового кліща і усунення запахів. За допомогою лампи можна дезінфікувати верхній одяг, дитячі речі та іграшки, ключі, взуття.

Також UV-лампу можна використовувати в офісах, ресторанах і кафе, фітнес-залах для щоденного захисту здоров'я працівників та клієнтів. У розклад можна додавати цикли обробки в неробочий або нічний час, коли в приміщеннях нікого немає. Лампи можна також використовувати для профілактичного знезараження інвентаря після звичайного очищення в медичних центрах і салонах краси.

Портативна UV-міні лампа Indigo є більш мобільним пристроєм, її можна брати з собою для дезінфекції поверхонь всюди, де б не знадобилося споживачеві: в автомобілі, шухлядці для речей в фітнес-центрі, в готельних номерах під час поїздок, у фотостудії і гримерках, у коворкінгу.

При експлуатації важливо дотримуватися запобіжних заходів. Заборонено дивитися на ввімкнену лампу, використовувати її в присутності людей, тварин і рослин. Після дезінфекції слід провітрити приміщення 30 хвилин. Рекомендується керувати пристроями Pеrenio Smart Heath дистанційно: за допомогою мобільного додатку або голосових помічників.

Дізнайся першим про новини зі світу IoT, акції і спецпропозиції компанії Perenio. Підпишись на блог!
Ніякого спаму, тільки статті та матеріали, здатні зробити ваш дім розумнішим
Підпишіться
Відмінно, ви підписані на розсилку. Вже підбираємо матеріали для вас. До зв'язку :)