Увійти в My Perenio
26 Україна
  • Россия
  • Беларусь
  • Україна
  • Украина
  • Europe
0-800-332-915
Дзвінок безкоштовний!

Новий гравець на ринку Smart Home: на виставці «БЕЗПЕКА 2018» представили продукти Perenio IoT

1 листопада 2018

Компанія Perenio IoT представила продукти власної системи управління будівлею на ХХIII міжнародній галузевій виставці «БЕЗПЕКА 2018». Зокрема, презентація бренду в такому форматі відбулася вперше в Україні й одразу привернула увагу експертів і гостей до стенду. У приміщенні столичного виставкового центру «КиївЕкспоПлаза» гості змогли познайомитися з комплексним рішенням компанії - комплектом безпеки Smart Security Kit і камерами внутрішнього спостереження Perenio.

Комплект пристроїв безпеки Smart Security Kit призначений для забезпечення збереження і захисту будівлі. У нього входять центр управління і датчики диму, протікання, відкриття та руху.

Центр управління PEACG01 підтримує до 100 датчиків у радіусі до 40 метрів. За допомогою технології зв'язку ZigBee він отримує сигнал від підключених пристроїв і надсилає повідомлення на смартфон власника.

Фотоелектричний датчик диму PECSS01 розпізнає найменші ознаки займання на стадії задимлення і здатен видавати сигнал тривоги потужністю до 85 дБ завдяки вбудованому динаміку. Тому датчик може працювати автономно, як звичайний пожежний сповіщувач.

Датчик протікання PECLS01 спрацьовує при контакті з водою або іншою рідиною. Також можлива автономна робота, сигнал тривоги - до 65 дБ.

Магнітний бездротової датчик відкриття PECWS01 призначений для установки усередині приміщення, на край дверного/віконного отвору, шафи, сейфа та інших поверхонь. Пристрій складається з двох частин, пов'язаних магнітним полем. При віддаленні однієї частини від іншої більш ніж на 20-30 мм, на смартфон надходить сигнал-сповіщення.

Датчик руху PECMS01 володіє високоточною технологією виявлення присутності завдяки вбудованому інфрачервоному сенсору з піроелектричним чутливим елементом. Він фіксує переміщення теплових об'єктів в зоні спостереження. Кут виявлення 110º ± 10º, дальність виявлення - 6 м.

Стаціонарна камера PEIFC01 - це компактна Full HD Wi-Fi камера з вбудованим детектором руху і можливістю запису відео у хмару або на micro SD-карту. Володіє функцією двостороннього аудіозв'язку, здійснює запис за 5 секунд до і 25 секунд після виявлення руху в зоні огляду, а також можливістю нічної зйомки.

Поворотна PIR-камера PEIRC01 володіє такими ж характеристиками, що і стаціонарний варіант, але оснащена додатковим датчиком руху і більшою кількістю ІЧ-світлодіодів, що дозволяє отримати більш якісне зображення у темний час доби. Ще одна перевага - можливість віддаленої зміни кута повороту на 350º і нахилу на 120º завдяки вбудованому мотору.

Гості виставки відзначили, що, крім функціоналу, їх увагу привернула зовнішня форма пристроїв Perenio: виконані у мінімалістичному стилі, мають компактні розміри, корпус із якісного білого пластика, виглядають стильно та сучасно. Також пристрої легко встановити самостійно - вони кріпляться на стрічку ЗМ або на дюбеля, що входять до комплекту поставки, а управляються за допомогою застосунку на смартфоні.

«Участь у виставці «БЕЗПЕКА 2018» - це наш перший «вихід у світ» такого формату. Приємно, що вже зараз продукти системи управління будівлею Perenio викликали жвавий інтерес серед учасників ринку і в широких колах потенційних споживачів. Зараз ми працюємо над новими рішеннями, готуємося до старту продажів в Україні, плануємо продовжувати дивувати і робити будинки та офіси українців комфортним, безпечним і захищеним місцем», - прокоментував керівник з розвитку бізнесу Perenio IoT в Україні Володимир Ковальчук.

Дізнайся першим про новини зі світу IoT, акції і спецпропозиції компанії Perenio. Підпишись на блог!
Ніякого спаму, тільки статті та матеріали, здатні зробити ваш дім розумнішим
Підпишіться
Відмінно, ви підписані на розсилку. Вже підбираємо матеріали для вас. До зв'язку :)