Увійти в My Perenio
26 Україна
  • Россия
  • Беларусь
  • Україна
  • Украина
  • Europe
0-800-332-915
Дзвінок безкоштовний!

Що таке інтелектуальна система керування будівлею Perenio?

31 травня 2018

Прості відповіді на складну тему інтелектуального керування приміщеннями та містами Perenio.

Що таке інтелектуальна система керування Perenio?

Останнім часом такі системи звикли називати «розумними», але це не так. Інтелектуальні системи керування не володіють власним розумом, не можуть приймати рішення за людину та почати ядерний апокаліпсис. Система Perenio розроблена для того, щоб вирішити безліч повсякденних задач людини, зберегти наш спокій, майно і час. Але вирішувати, як елементи платформи Perenio працюватимуть і за яким сценарієм повинен користувач, а не комп'ютер.

Якщо вирішую я, чому система Perenio називається інтелектуальної?

Кожен компонент системи, починаючи від функціональної програмної платформи і закінчуючи численними датчиками та пристроями – це інтелектуальна розробка, в якій застосовувалися найбільш інноваційні технічні підходи. Це надає право Perenio назватися інтелектуальною системою, тим більше що вона дозволяє автоматизувати вирішення багатьох буденних задач. Наприклад, вона може забезпечувати загальну пожежну безпеку, сигналізувати про протікання води в будинку, автоматично вмикати або вимикати світло та багато іншого (посилання на окрему статтю). Середня економія від використання автоматизованих систем керування житлом у Європі становить приблизно 140-180 євро за рік на одну родину. Звичайно, участь людини у керуванні будинком, кварталом, містом – це ключовий фактор. Так і повинно бути, адже ви напевно бажаєте самостійно вирішувати, яка температура буде у вашому домі, чи немає в офісі пожежі або задимлення, як забезпечується збереження товару у крамниці.

У мене вже є «розумний» пилосос і датчик руху, навіщо мені Perenio?

Perenio – це унікальна програмна платформа, яку створили для вирішення найрізноманітніших задач. Вона розрахована на те, щоб приносити людям реальну користь, а не гратися з ними в ігри або збирати статистику про кількість зібраного пилу у вашому будинку. Ми вирішуємо проблеми та існуючі задачі.

Як працює інтелектуальна система?

Як ми вже позначили, в основі системи керування будинками Perenio – програмна платформа. Вона обробляє сигнали спеціальних датчиків і пристроїв, які розташовані у вашому домі чи, скажімо, у цілому місті. Це можуть бути різні датчики і пристрої – від датчика руху PECMS01 до лічильника електроенергії. Усі пристрої передають інформацію із сучасного протоколу ZigBee 3.0 у центр керування, а звідти вона надходить на обробку до програмної платформи Perenio. Результат ви бачите на своєму мобільному телефоні. Генерується також статистика і повідомлення, зберігається історія роботи. Надалі з'явиться аналітика і допомога користувачу в оптимізації роботи будівлі та економії ресурсів – електрики та тепла. Система захищає ваш будинок від проникнення і злому, пожежі і затоплення, забезпечує ефективне енергоспоживання, а в майбутньому дозволить швидко взаємодіяти з комунальними і спеціальними службами. У середньому, більше 20% від рахунку за електрику щомісяця – результат нашої неуважності. Збиток від кожної 4 пожежі в житлових будинках можна мінімізувати за рахунок автоматичної системи сповіщення про задимлення. Кожне протікання води у будинку може привести до суттєвих витрат на відновлення, але їх може не бути, якщо використовувати систему керування будівлями Perenio.

Мої дані передаватимуться на сервера Perenio, це взагалі безпечно?

Так, Perenio одна з перших систем керування будівлями у вашій країні, яка повністю відповідає законодавчим вимогам з безпеки обробки і зберігання персональних даних. Призначені для користувача дані зберігаються на території держав, де проживає людина (Білорусь, Росія, Україна чи інші країни Європи). Ми забезпечуємо високу ступінь захисту і шифрування ваших персональних даних. Ніхто, включаючи співробітників Perenio, не зможе дізнатися їх.

Можливо керувати тільки будинком чи офісом, або іншими будівлями теж?

А ще кварталом, великими і малими містами, і навіть цілою країною. Ми створюємо екосистему, яка буде затребувана в усіх сферах суспільного та ділового життя. Система може застосовуватися у бізнесі – в офісах, на виробництві, для створення безпечного житла та міської екосистеми. За допомогою Perenio можна організувати відеоспостереження у крамниці, рахувати відвідуваність торгівельних точок, автоматизувати вмикання і вимикання агрегатів на виробництві, забезпечити додатковий захист від пожежі.

Бренд Perenio відкриє новий рівень взаємодії з комунальними службами, швидкою допомогою, охоронними і силовими відомствами. Якщо у вашій квартирі відбулося затоплення, система не лише відправить повідомлення, але й терміново викличе майстра, у разі задимлення – МНС.

У майбутньому можливості Perenio будуть не обмежені, наша мета – допомогти людям у вирішенні багатьох задач.

Бізнес краще створювати у безпечних та ефективних офісах. Система Perenio може бути адаптована під потреби будь-якої компанії. Можна аналізувати активність співробітників під час робочого дня за допомогою системи відеоспостереження, оцінювати відвідувачів, реєструвати певні події.

У повсякденному житті ми будемо почувати себе більш безпечно з Perenio. Зможемо за допомогою відеоспостереження доглядати за близькими, зберігати власне та стороннє майно завдяки системам сповіщення про несанкціонований доступ, бережливо ставиться до ресурсів, які отримуємо за рахунок нових лічильників електроенергії та газу. Заощадження на споживанні електрики, тепла і води – це реальні гроші, які можна витратити на купівлю чогось або подорож.  

Якщо раціонально використовувати електроенергію, можна заощадити за рік у середньому до 200-300 доларів США, в залежності від тарифу. Цього цілком вистачить, щоб сплатити за квитки на літак з Москви до Мілану або з Мінська у Стамбул. Ми бажаємо, щоб бренд Perenio став національним і працював всюди – від невеликої будівлі до цілої країни.

Як можуть датчики допомогти мені заощадити?

Все просто, бренд Perenio пропонує споживачам великий вибір спеціальних пристроїв, які можуть обмінюватися один з одним інформацією. На початку 2019 року серед таких приладів з'являться спеціальні лічильники електроенергії, води і тепла. Вони допоможуть заощадити ваші гроші, працюючи в комплексі з інтелектуальною програмною платформою Perenio. Навіть якщо ви забудете вимкнути світло, то система запропонує вам зробити це дистанційно або автоматично. З таких дрібниць починається велика економія. Не варто забувати і про системи безпеки: пожежну, відеоспостереження, датчики руху і протікання води. Вони допомагають зберегти улюблені речі і близьких людей.

Чи потрібно запрошувати фахівців, щоб встановити систему Perenio?

Ми впевнені, що ви легко впораєтеся зі встановленням та налаштуванням. Для цього досить буде вставити у розетку центр керування і наклеїти датчики на стіни, не змінюючи існуючий інтер'єр. Ніяких дротів. Наші інженери створили зрозумілі інструкції для кожного приладу і датчика. У цьому блозі ми зібрали ще багато різної інформації, яка допоможе вам при експлуатації системи. Крім цього, ми плануємо працювати з інтеграторами – компаніями, які будуть допомагати нам створювати корисну інфраструктуру. Вони допоможуть нашим споживачам вирішити будь-які технічні питання.

З появою в асортименті наших пристроїв  реле для світла та електрики, клапанів для запобігання протікання води і спеціальних лічильників, послуги професійних інтеграторів стануть частиною нашої рекомендації при купівлі пакетів Perenio. Послуги інтеграторів і можливості наших нових приладів допоможуть уникнути значної шкоди. Наприклад, система попередження затоплення допоможе уникнути витрат на відновлення інтер'єру вашого чи сусідського приміщення, якщо мова йде про багатоквартирну будівлю або багатоповерхову комерційну забудову.

За оцінкою страхових компаній, збиток від затоплення може досягати 5-20 тисяч доларів, в залежності від вартості декоративного оздоблення та електроприладів, що ушкоджені водою. В офісних приміщеннях і крамницях потрібно враховувати ще й вартість товару. У цьому випадку, втрати можуть досягти рекордних десятків тисяч доларів, що не можна порівняти з вартістю системи Perenio.

Чому потрібно придбати інтелектуальну систему керування будівлею Perenio?

Perenio – система, яка потрібна сьогодні кожній людині або компанії. Ви не можете без цього жити і працювати. Ось у чому полягає цінність Perenio:

  • безпека для вас і ваших близьких. Бренд Perenio створює ефективну систему попередження загрози пожежі, затоплення, проникнення в будинок;

  • збереження майна. Спеціальні датчики і система відеоспостереження дозволяють дистанційно контролювати збереження майна і протидіяти ситуаціям, які можуть його порушити;

  • економія. Розширення лінійки приладів Perenio відкриє доступ до нових лічильників і систем, які дозволять ефективно витрачати електрику, воду і тепло. Не потрібно буде знову купувати комплект Perenio, досить лише додати до нього потрібний пристрій при необхідності. Ми пропонуємо вам рішення, яке можна змінювати під свої задачі та цілі;

  • контроль. Ви отримаєте контроль за приміщенням, будівлею, приладами. Perenio охоплює будинок, офіс, крамницю, ресторан. При наявності Інтернету, система керування будівлею Perenio дає повне уявлення про будь-які приміщення, де б вони не знаходилися;

  • спокій. З Perenio ви будете отримувати оперативну інформацію про роботу системи і всіх її компонентів в будь-якій точці світу, де є Інтернет. Встановивши відеоспостереження, ви зможете записувати в хмару відео, дивитися онлайн-трансляцію з камер. Це зручно, якщо ви хочете мати на руках доказ якоїсь події, відео зручно пересилати і зберігати, якщо ви плануєте їм поділитися зараз або в майбутньому. Найголовніше – записи доступні з будь-якої точки світу, де є Інтернет.

Дізнайся першим про новини зі світу IoT, акції і спецпропозиції компанії Perenio. Підпишись на блог!
Ніякого спаму, тільки статті та матеріали, здатні зробити ваш дім розумнішим
Підпишіться
Відмінно, ви підписані на розсилку. Вже підбираємо матеріали для вас. До зв'язку :)