Про нас

Perenio IoT – це інноваційна компанія у сфері розробки і виробництва систем контролю будинку та офісу.

Наша місія – забезпечення безпеки в кожному будинку та офісі, надання можливості економити гроші на щомісячних витратах на електроенергію, освітлення, опалення, газо- та водопостачання.

Наш основний продукт – це система контролю будинку та офісу Perenio Smart, що представляє собою повнофункціональну екосистему для захисту будинку і майна.

Штаб-квартира компанії, а також центр досліджень і розробки знаходиться в Празі, Чехія. Тут наші висококваліфіковані фахівці дають відповідь на питання про те, які пристрої світу «інтернету речей» вирішать проблеми безпеки людей вже найближчим часом, задовольнять потребу суспільства щодо захищеності. Тут же відбувається проектування таких пристроїв, а також необхідного для них програмного забезпечення. Наші розробки підпорядковані чіткій системності: всі пристрої створюються в рамках єдиної платформи та утворюють собою єдину екосистему.

Також велику увагу ми приділяємо захисту особистих даних користувачів. У цьому відношенні система Perenio і кожен пристрій окремо відповідають усім останнім стандартам у відповідній галузі та європейському законодавству – GDPR.

Кожен наш продукт створюється з використанням новітніх технологій в області IoT і в повній мірі відповідає духу часу та нашої концепції –  Making life easy!